35 lik gölgelik file

35 lik gölgelik file

 Günümüzde seralarda sıklıkla kullanılan bir örtü olan 35 lik gölgelik file seralarda güneşin fazla yakıcı özelliğini bir nebze düşürmek ve yetiştirilen ürünlerin daha verimli şekilde yetişmesini sağlamak için kullanılan %35 gölgelik fileleri bir çok alanda tercih edilmektedir.

35 lik Gölgelik File Kullanım Alanları

Seralarda sıklıkla tercih edildiği gibi parklarda, peyzaj alanlarında veya yol kenarlarında taşların araç üzerlerine düşmesin diye sıklıkla kullanılan gölgelik çeşitlerindendir.

%35 gölgeleme oranına sahip olan gölgelik file ayrıca fındık bahçelerinde fındık filesi olarak da kullanılmaktadır.

35 lik gölgelik file Özellikleri Nelerdir

35 lik gölgelik file dış mekânlarda seralarda kafelerde balkonlarda ve çitlerin üzerinde dış mekândan iç mekanı görünmesinin engellenmesi için ve birçok amaç için kullanılabilmektedir. %35 oranındaki sıkılıkta olan gölgelik fileler yeşil çit örtüleri metrekaresinin en az 30 gram olması şartı aranmaktadır.

Yeşil bahçe fileleri ürünü ise 4 kenarı şerit geçilerek üretilmiştir. Bu ürünün her kenarında da birer metre aralıklarla kuşgözü ismi verilen halkalar Montaj için takılmaktadır. Bahçelerde kullanılan çit fileleri UV ışınlarını kesici etkilerinden dolayı zararlı güneş etkilerinin iç mekânı aktarımını keserek cilt kanserlerinin bile önüne geçebilmektedir. Bahçelerde kullanılan bu çift örtüleri her türlü iklim koşullarına bağlı olarak ve değişkenlik göstererek 3 ila 5 yıl içerisinde rahat bir şekilde kullanılmaktadır.

35 lik gölgelik file

File Gölgelik ürünü şeritli ve halkalıdır bu sayede farklı amaçlar için kullanabilirsiniz. Yeşil bahçe filesi bir yandan gölgeleme ve mahremiyet sağlarken diğer taraftan da toz ve yabancı maddeleri engeller. Araba Gölgelik Filesi olarak da kullanabilir gölgelik park yeri sorununuza çözüm olmaktadır. İlaveten Araba Gölgelik Tente ile aracınız güneş ışığının ve dolunun yıpratıcı etkilerine maruz kalmaz. Bahçe brandası olarak günün her saatinde balkonu tümüyle kullanabilmenizi sağlar.

%40’lık File Gölgelik, siteler, piknik alanları ve mesire alanlarını gölgeler.  Bunun yanında kır düğünü ve nişan gibi organizasyonlarınızda Dış Mekan Örtüsü olarak tercih edebilirsiniz..

Kümes Filesi süt çiftliklerinde güneşin zararlı etkilerini önler. Bunun yanı sıra hayvanların refahını ve verimini arttırır. Bahçe filesi ve Kamp Gölgeliği olarak turistik bölgelerdeki işletmelerinizde kullanabilirsiniz. Gün boyu gölgeleme sağlar. Yeşil Gölgelik Kumaş Branda ürününü park, halı saha, tenis kortu gibi alanlarda kullanabilirsiniz. Tüm açık alanlarda üstelik hava akımı engellenmeden keyifli vakit geçirebilirsiniz. Kamelya Örtüsü ürünümüzü, gölgeleme başta olmak üzere, mahremiyet sağlama ve rüzgar önleme amacıyla da kullanabilirsiniz.

En ucuz gölgelik file fiyatları için ise gölge file internet adresi üzerinden fiyat almak ve sipariş vermek mümkün hale gelmektedir. %95’lik olarak özel amaçlı üretilen tel örgüsü fileleri yüksek yoğunluklu polietilen adlı ham maddeden üretildiğinden dolayı çok dayanıklıdır. Montajları ise oldukça kolaydır ve plastik kelepçe veya uygun bir ip yardımıyla kolay bir şekilde istenilen yere montajı sağlanır. Müşteri talepleri doğrultusunda ise bahçe çiti ölçülerine uygun olarak ve özel dikim olarak üretimi sağlanmaktadır. %95 oranındaki görünürlüğü azaltması açısından iç mekanların görünmesini engelleyerek özel bir mahremiyet alanı oluşturmakta kullanılmaktadır.

35 lik gölgelik file fiyatları

Gölgelik kumaş dört kenarı şeritlidir yani her kenarında birer metre aralıklarla kuşgözü halka takılmıştır. Güneşlik branda çeşitleri UV katkılıdır bu sebeple güneşin zararlı ışınlarından korunmaktadır. Bahçe Gölgeliği iklim koşullarına da bağlı olarak 3-5 yıl dayanıklılığa sahiptir. %40’lık Gölgelik kumaş HdPE (Yüksek Yoğunluklu Polietilen) adlı hammaddeden üretilmektedir. Gölgelik file montajı oldukça kolaydır, plastik kelepçe veya ip sayesinde rahatlıkla monte edebilirsiniz. Yeşil File Gölgelik ürünümüz için bize ulaşabilirsiniz bu sayede istenilen en ve boylarda hazırlanır. File Gölgelik fiyatları için ürün detay sayfasında en ve boy seçebilir bu sayede net fiyatı hesaplayabilirsiniz. Bahçe Brandası olarak da kullanılan ürünümüz, farklı renk seçenekleriyle beğeninize sunulmaktadır. Gözenekli olması sebebiyle, havayı bütünüyle engellemeyen ürünümüzü aynı zamanda çadır brandası olarak da kullanabilirsiniz.

35 lik gölgelik file fiyatları imal dilmiş olan materyallere ve en ve boy ölçülerine göre değişkenlik gösterir. Bahçe çit brandaları örtüldüğü alanda toz geçişini engelleyerek temiz bir alan sağlamakta faydalıdır. Ayrıca hava akımını da sağladığından dolayı hem gölge hem toz tutumu hem de eşit bir

hava akımı sağlar bu yüzden çok tercih edilmektedir. File çeşitleri fiyat konusunda piyasada iyi bir araştırma yapmak gerekmektedir. Bu konuda gölgesi ile internet adresi üzerinden ürün görsellerini görerek metrelik fiyat bilgisine dolaşmak mümkündür. Gölgelik çit fileleri bahçelerdeki bulunan tellerin üzerini örtülerek site bahçe havuz ya da arsa gibi alanların dış mekandan iç mekanın

04.01.2023
91
Ziyaretçi Yorumları (1)

Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1