Gölgelik File 75’lik

Gölgelik File 75’lik

Gölgelik File 75’lik modelleri denildiğinde bu ürünlerin en yaygın kullanım amacı bahçelerde, tarımsal alanlarda besicilikte gölgelik alanlar oluşturmaktır. Şahıslara özel olan ya da belediyelere ait yapılandırılan bahçelik alanlarda yeşil Gölgelik file 75’lik kullanılmaktadır. Bu ürünler sahip oldukları yapısal özellikler bakımından güneşi en etkin şekilde filtreleyen ürünlerdir. Tarımsal alanlarda kullanıldığı gibi besicilik alanlarındada tercih edilmektedir. Güneşin zararlı UV ışınlarını filtreleyerek hayvanlarınız için kaliteli gölgelik alanlar yaratmaktadır. Aynı zamanda delikli yapısı sayesinde hayvanlarınızın D vitanimini almasını bunun yanında gölge alanlarda verimli bir hava sirkülasyonu sağlamaktadır. Böylelikle bahçelerde kullanabileceğiniz yaşam alanlarını en ekonomik şekilde elde etmiş olacaksınız. Gölgelik file satın alırken firmamızın satış personellerinden bilgi almadan karar vermeyiniz.

Bahçe Rüzgar Kesme Filesi Olarak Kullanılan Gölgelik File 75’lik

Bahçelerde kullanılan gölgelik file çeşitleri gölgelik alanlar oluşturmakla birlikte aynı zamanda kişiye özel bahçe alanlarını güvenli ve korunaklı alanlar haline dönüştürmek için de kullanılmaktadır. Bahçelerin görününen kısımlarını kapatmaktadır. Bahçeye zarar verecek hayvanların geçiş yolunu kapattığı için bahçenize mahremiyet kazandıracaktır. Bahçelerin etrafını çevreleyen çitlerin üzerine uygulanan yeşil gölgelik fileler sayesinde bahçelerin dış alanlarla olan tüm ilişkisi kesilmektedir.  Dokuma sıklığına bağlı olarak istenilen düzeyde bir koruma sağlayan bu ürünler istenilen uzunlukta ve istenilen yükseklikte hazırlanabilmektedir. Yeşil gölgelik file fiyatları hakkında detaylı olarak bilgi edinebilmek için Gölgelikfile.com ile iletişim kurabilirsiniz.

Hayvan Gölgeliği Olarak Kullanılan Gölgelik File 75’lik

Büyük bahçelik alanlarda bahçelerin en verimli şekilde bölümlendirilmesi için yeşil gölgelik file tercih edilmektedir. Bir bahçe içerisinde oturma alanlarınızı, hayvanlara ait olan bölümlerinizi veya ekim dikim yaptığınız alanları özel bölmelere ayırmak istiyorsanız bu ürünleri tercih edebilirsiniz.

Böylelikle hem ayırma bölümlerini oluştururken az maliyetlerle ekonomik modelde oluşturmuş olursunuz. Gölgelik file %75 ürünümüz gayet güneş ışınlarını kırar ve gölgelik alanlar oluşturur.

Ne tür bir amaçla ihtiyacınız olursa olsun en kaliteli yeşil gölgelik file çeşitlerini en uygun fiyatlarla satın alabilmek için Akay Tente markası satış danışmanları ile görüşme sağlayabilirsiniz.

19.12.2022
155
Ziyaretçi Yorumları (2)

Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1