Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Gölgelik File markası ile firmamız Şanlıurfa’da faaliyet gösteriyor. 2010 yılında kurulan Akay Tente her geçen gün daha da gelişerek sektörün en önemli markalarından birisi olmayı başarmıştır. Geniş bir ürün çeşitliliği ile tente ve branda denildiğinde ihtiyaç duyulan tüm ürünlere markamız bünyesinde yer veriliyor. Kendi üretim tesislerimizde her zaman yüksek kalite ile üretmiş olduğumuz ürünlerimiz yine kendi satış ağımız ile tüm Türkiye’ye güvenli bir şekilde ulaştırılıyor.

Gölgelik File.Com Kimdir?

 • Yarım asrı geçen bu yolculukta marka olarak önem verdiğimiz değerlerimiz en güçlü yol arkadaşlarımızdır. Her zaman önde tuttuğumuz bu değerlerimize 3 kuşaktır sahip çıkıyoruz ve çıkmaya da devam edeceğiz. Bugün geldiğimiz noktada elde etmiş olduğumuz başarılarımızı değerlerimizle birlikte yol almaya bağlıyoruz. Akay Tente Markası olarak bizler;
  • Sürdürülebilirlik bilinciyle çalışıyoruz. İnsana, emeğe ve çevreye saygı duyuyoruz. Bugün var olduğumuz gibi gelecekte de var olabilmek için markamıza, tedarikçilerimize, çalışmalarımıza ve elbette müşterilerimize süreklilik sağlayabilecek çözümler üretiyor ve bunları uyguluyoruz.
  • Müşteri memnuniyetine önem veriyoruz. Markamız adına bir değer ve fark yaratabilmek için öncelikli olarak çalışan memnuniyeti diyoruz. Ve çalışan memnuniyetimizi müşteri memnuniyetine dönüştürerek tüm paydaşlarımızla birlikte ahenk içinde çalışıyoruz.   
  •  Üretmenin gücüne inanıyoruz. Bizler üreterek var olmanın gücünü yarım asırdan fazladır yaşıyoruz. Ve bu güce olan inancımızla yolumuza devam ediyoruz.
  • Girişimci, yenilikçi ve öncü olmayı tercih ediyoruz. Yenilikçiliğe ve yaratıcılığa değer veriyoruz. Ve bu alanda yapmamız gereken tüm yatırımları gerçekleştirerek ilklerin adresi olmak için çalışıyoruz.
  • Ülkemiz ve toplumumuz için değer yaratmayı hedefliyoruz. Bugüne kadar yaptığımız tüm üretim ve satış çalışmalarında ve hayata geçirdiğimiz tüm projelerde ülkemiz ve toplumumuz adına ortak bir değer yaratmak için çalışıyoruz.   

Golgelikfile.Com

Gölgelik Tülleri Üretici Fabrika

Gölgelik file denildiğinde en çok tercih edilen markalardan birisi olarak bu alanda da geniş bir ürün çeşitliliği satışa sunuyoruz. Farklı birçok alanda kullanılan gölgelik file modellerini üreterek bu alanda oluşan talep ve ihtiyaçları en uygun maliyetlerle karşılamayı hedefliyoruz. Toptan ve perakende satış ile hizmet verdiğimiz ürün gamımız şöyledir;

 • Güvenlik fileleri,
 • Dikişli gölgelik fileler,
 • Dolu filesi,
 • Çit filesi
 • Tarımsal tüller,
 • Gölgelik fileler,
 • Monofilament dokuma fileler,
 • Anti insect net filelerdir.
Misyonumuz

Marka olarak temel prensibimiz her zaman yenilikçi ve kaliteli ürünleri sizlerle buluşturmaktır. Bunun için güçlü bir teknoloji, kaliteli malzeme ve güçlü bir ekip ile fayda gözeten bir üretim vizyonuna sahip olmak, bu vizyon ile üretmiş olduğumuz her bir üründe işlevsellik ile birlikte estetiği de ön planda tutmak ve böylelikle markamız ile birlikte ülke ekonomimizin, iş birliği içerisinde olduğumuz tedarikçi firmaların ve çalışma arkadaşlarımızın da büyümesine ve gelişmesine katkı sağlamak için var gücümüzle çalışmak için varız. Tüm bunları yaparken yönümüzü müşterilerimizden gelen talepler ve ihtiyaçlar doğrultusunda belirliyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde analiz ederek onlara en uygun çözümleri sunmak ve böylelikle sürekli bir müşteri memnuniyetini sağlayabilmek bizler için her şeyin üzerindedir. 

Vizyonumuz

1964 yılından bu yana her geçen yıl gelişerek büyümeye devam ediyoruz. Vizyonumuz, sektörün öncü markalarından birisi olarak her yıl daha da ileriye yol almak ve ülkemizle birlikte dünyanın da önemli markalarından birisi olmaktır.  

Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1