Hayvan Gölgeliği

Hayvan Gölgeliği

Hayvan gölgeliği genellikle hayvan çiftlerinde besicilikle uğraşan vatandaşlarımız tarafından tercih edilip kullanılmaktadır. Hayvan Gölgeliği %75 gölgelik fileden veya %95 gölgeleme oranına sahip filelerimiz arasından tercih edilip kullanılmaktadır. Hayvanların dış ortamlarda yazın güneş ışınlarının fazlasından etkilenmemesi için tercih edilen ürünlerimiz gölgelik fileler hayvanlara serin ortam oluşturmaktadır.

Satın Alınacak Hayvanlar için Gölgelik File Nasıl Olmalıdır.

Hayvanlar için gölgelik file satın alacağınız zaman en az %75 en fazla %95 gölgelik filelerden birini tercih etmelisiniz. %75 güneş ışınlarını kesen gölgelik fileler hayvanlarınızın % 25 güneş ışını almasını ve d vitamini açısından yararlanmasını sağlar. Hayvan gölgeleme filesi tercih ederken veya satın alırken üreticinize gölgelik filelerin kenarlarında 4 cm eninde şerit çekmesini 100 cm aralıklarla demir halka ve köşelerine takviye branda dikmesini isteyeniz böylelikle ürününüz daha sağlam ve uzun ömürlü olup rüzgarlarda yırtılmayacaktır. Köşelerine güçlendirilmiş takviye dikildiği zaman ürün köşelerden istenildiği gibi gerdirilebilir, böylelikle daha düz ve gergin durduğu için hem gölgeleme oranınından daha çok verim alıp rüzgarda savrulup yırtılmasını önlemiş olacaksınız.

Hayvan Gölgeliği

Hayvan Gölgeliği Fiyatlandırması Nasıl Yapılır?

Hayvanlar için gölgelik file ürününden üretilmektedir. Satın alınacak gölgelik file Fiyatlandırması ise satın alınacak ürünün dokuma sıklığı işlenecek şerit işçilik ebat hesaplamasına göre fiyatlandırması yapılır.

19.12.2022
116
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1