File Fiyatları

File Fiyatları

Gölgeleme File Fiyatları günlük hayatın her noktasında rahatlıkla kullanılabilen ürünler olma özelliğini taşımaktadır. Zira günümüzde hemen her mekanda bu gölgelik filelere rastlamanız mümkündür. İşletmelerin zorunlu olarak yaptırdıkları bu gölgeleme fileleri ile mekan daha fazla tercih edilir hale gelmektedir. Hiç kimse doğrudan güneş alan bir restoranda ya da kafede zaman geçirmek istemez. Dolayısıyla estetik görünümünün yanı sıra gölgelik file kullanımı bir zorunluluk halini almıştır.

Gölgelik filelerin kullanım alanları çok fazla olmakla beraber aynı zamanda sağlamış olduğu avantajlarda bir o kadar fazladır. Ayrıca fileler günlük hayat içerisinde farklı amaçlarda da kullanılıyor. Örneğin fındık, dut kayısı gibi ürünleri toplayan kadınlar için kurtarıcı bir örtü görevi görmektedir. Ürünler bu filelerin üzerine serilerek rahatlıkla kurutulabiliyor.

File Fiyatları İle Konforlu Zaman Geçirin

Bahçe gölgelikleri ile aynı zamanda bahçelerinizi daha konforlu bir alana dönüştürerek gün içinde ne kadar güneş dahi olsa alandan yararlanma olanağına sahip oluyorsunuz. Gölgeleme fileleri ile aynı zamanda seraların üzerlerini de kapatabilir ve bu sayede yetiştirdiğiniz ürünlerden tam olarak sağlıklı bir verim alabilirsiniz.

File Fiyatları Sunmuş Olduğu Avantajlar Nelerdir?

File Fiyatları sunmuş olduğu çok sayıda avantajları ile kişilerin tercih sebebidir. Günümüzde hemen her açık alanda ve bahçelerde gölgelik filelerden yararlanılır. Diğer türlü hiçbir şekilde açık alanlarda uzun süre güneşin altında zaman geçirilmesi mümkün değildir. Ayrıca bahçe gölgeliklerinin üretiminde kullanılan materyalinde kalitesi ve örülme sıklığı ve gramajı gibi özelliklerinin iyi olması bu üründen alınan verimi sağlıklı kılıyor. Bahçe gölgeliği kullanmanın avantajları şöyledir:

  • Bahçe gölgelikleri ile kolaylıkla bahçelerinizde konforlu şekilde zaman geçirebileceğiniz alanlar yaratabiliyorsunuz.
  •  Uzun zaman güneşe maruz kalmadan bahçelerinizle ilgilenebiliyorsunuz.
  • Bahçenizde otururken karşıda ki binaların sizi görmesini engellemek için file halinde olan çitleri kullanabilirsiniz. Çitler aynı zamanda duvar görevi görmektedir.
  • Bahçe gölgeleme fileleri ile seraların üzerini kapatabilir ve yetişmekte olan çiçeklerin yada meyvelerin zarar görmesini engelleyebiliyorsunuz.
  • Bahçelerinizi rahatlıkla bu gölgeleme fileleri ile bölümlendirebiliyorsunuz. Gerektiğinde hayvanlarınıza ait bir bölüm oluşturabilirsiniz.

Tüm bu avantajlarını değerlendirerek sağlıklı bir bahçe gölgeliği oluşturabilirsiniz. Gölgelikfile.com sitesi üzerinden tüm gölgelik fileleri inceleyebilir ve kullanacağınız alana uygun modern bir gölgeleme modeli seçebilirsiniz.

File Fiyatları 2023 Fiyatları

Bahçe gölgelik fiyatları 2023 yılı esas alındığında diğer yıllara kıyasla değişim olduğunu söylememiz mümkündür. Lakin her ne kadar gölgelik filelerin fiyatlarında değişimler oluşsa da ürünün kalitesi ve sağlamlığı, uzun yıllar deforme yaşanmadan kullanılacak olması düşünüldüğünde 2022 yılına ait fiyatların da makul seviyelerde olduğunu anlayabilirsiniz.

Bahçe gölgelikleri üretiminde kullanılan materyalin sağlam dokusu ve hava akışının olabilmesini sağlayan yapısıyla gölgelik fileler günümüzde oldukça fazla talep görmektedir. Ekonomik bir ürün olması ile de işletme sahipleri tarafından tercih edilir. En fazla talep gören renkleri siyah ve gri olmakla beraber yeşil rengi de mevcuttur. Elbette kafe ve restoranlar için ürünün farklı renkleri de müşterinin isteği doğrultusunda değişim gösterebilir.

File Fiyatları & Özellikleri

Gölgelik filelerin özellikleri ele alındığında 55 gölgelik file fiyatları kişilere makul seviyelerde gelebiliyor. Zira gölgelik filelerin gerek kişilere gerekse işletme sahiplerine cazip gelen çok sayıda avantajları bulunmaktadır. Öncelikle bu gölgelik fileler ile güneşin zararlı ışınlarını %55 oranında engelleme ve %45 oranlarında ise güneş ışığının sızmasını sağlayabilirsiniz. Güneşin zararlı olan UV ışınlarına doğrudan maruz kalmak çok sayıda cilt hastalıklarının zemini oluşturabiliyor.

Gölgelik filelerin gölgeleme oranları da oldukça merak edilmekte ve üretim yapan firmalar sorulmaktadır. Gölgeleme oranları üründen alınan verimi iki kat daha fazla arttır. Zira gölgeleme oranı 95 gölgelik file fiyatları olarak değişim gösterecektir. Ne kadar gölgeleme oranı arttıkça filenin sağlamış olduğu avantajda artacaktır. Dolayısıyla daha fazla gölge olmasını istediğiniz alanlarda gölgeme oranı fazla fileleri tercih edebilirsiniz.

File Fiyatları Siparişlerinde Renkler Belirlenebilir Mi?

Gölgelik file siparişi oluştururken kullanım sağlanacak alana göre boyutlarını, ebatlarını belirleyebiliyorsunuz. Firmaların önerdiği renkler genellikle siyah, gri ve yeşildir. En fazla bu renkler işletmeler tarafından tercih edilmektedir. Lakin müşterinin isteği doğrultusunda farklı renklerde gölgelik file siparişi oluşturabilirsiniz.

Gölgelik file sitesi üzerinden gölgelik file top fiyatları incelenerek kolaylıkla detaylı fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.

13.12.2022
126
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1