Gölgelik Fiyatları

Gölgelik Fiyatları

Gölgelik Fiyatları & Gölgelik File Ürünleri satın almak isteyenler gölgelik file metre fiyatları ile satın alma işlemi yapıyor. Gölgelik file modelleri metrekare hesabına göre satışa sunuluyor. Yani üretici firmalar gölgelik file modellerinin metre kare cinsinden ölçerek satışlarını yapabiliyor.

Gölgelik fiyatları metrekare hesabına bağlı kalarak yapılırken aynı zamanda fiyatlandırmalarda filelerin dokuma yüzdesi de önem taşıyor. Farklı dokuma kalınlığına sahip olan fileler bu kalınlıklara göre de farklı fiyatlarla satışa sunuluyor. %40 dokuma kalınlığı ile % 95 dokuma kalınlığı arasında ürünlerin fiyatları farklılık gösteriyor. 

Gölgelik Fiyatları
Gölgelik Fiyatları

Gölgelik Fiyatları & Renkleri

Ürünler birçok renk tonlarından satışa sunuluyor. Fakat daha çok yeşil renk tonlu gölgelik fileleri yaygın olarak satın alınıyor. Bu renk tonunun tüm alanlarla kusursuz bir şekilde bütünleşmesi en önemli avantaj olarak görülebiliyor. 95’lik gölge file modelleri yeşil renklerde olduğunda en yaygın satılan ürünler olarak ilk sıralarda yer alıyor.

Firmalar tarafından çeşitli ebatlar üzerinden yeşil, mavi, sarı, turuncu gibi renk tonlarından gölgelik file üretiliyor. Bu nedenle firmalar ve bireysel müşteriler yapı özelliklerine göre en ideal olan renk tonundan fileli gölgelikler satın alıyor. Gölgelik filelerin kullanıldıkları alanlarda sunmuş olduğu avantajlardan bir tanesi de estetik görüntüsü oluyor. Farklı renklerde hazırlanan ürünler alana göre en ideal renk seçimleri ile görsel olarak bir bütünlük oluşturabiliyor. Ve alternatif yöntemlere göre çok daha dikkat çekici ve güzel bir görünüm ortaya çıkarabiliyor.

 Çitlerde Kullanılan Gölgelik Fiyatları Kullanım Alanları

 En ucuz gölgelik file fiyatları Gölgelik File internet sitesinde mevcuttur. Bu siteyi ziyaret ederek istenilen ölçü ve ebatlarda çeşitli ortamlara uygun olan filelerin siparişi verilebilmektedir. Gölgelik file metre fiyatları en ve boy ölçüleri alındıktan sonra netlik kazanan bir durumdur.   Serilen mekâna gölge yapması amacı ile kullanılmış olan gölgelik çit fileleri bulunan tellerin üzerine monte edilerek kullanılır. Bahçeler için özel olarak üretilen ve kullanılan bahçe teli fileleri tüm bahçe modelleri için kullanıma uygun olarak Dizayn edilir. Çeşitli hava akımlarını geçirdiğinden dolayı son derece sağlıklıdır ve tozu üzerine çekerek karşı tarafa geçmesini engeller.

%95 Geçirgenlikte Bulunan Gölgelik Fiyatları Çit Fileleri

 %95 oranındaki sıklıkta Dizayn edilmiş olan yeşil çit örtüsü metrekarelerinin minimum 140 gram olması aranan şartlar arasındadır. Görüntüyü kesmediklerinden dolayı manzarayı kapatmazlar. Sert hava şartları Yağmur soğuk rüzgâr gibi durumları engellemesi ile dış mekân bahçelerinde rahat bir şekilde kullanılır. Yaklaşık olarak 15 dereceye kadar gölgeler de serinliği sağlar. Üretilen kumaşı kaliteli güçlü sağlam ve sertifikalı olarak satışa sunulmaktadır. Bu tür örtülerin temizlemesi son derece kolaydır ve karşıdan gelen hava akışını dengeli bir şekilde iç tarafa aktar. Dış mekândan iç mekâna bakıldığı zaman görüntü net olarak anlaşılmaz.Gölgelik Fiyatları

Bu da mahremiyet alanını koruması açısından son derece kullanılan ekonomik ve rahat bir üründür. Müşteriye özel olarak renk çeşitliliği kartelası vardır ve her türlü tasarıma uygun bir şekilde gölgeleme yapar. Gölge amaçlı kullanılan örtüler kafelerde, açık düğün salonlarında balkonlarda teraslarda kolay bir şekilde kullanılmaktadır. Tozu engellediğinden dolayı da balkonlarda son derece tercih edilirler. Seralarda geniş kullanım alanı bulan bu örtüler çeşitli meyve ve sebzelerin ağaçtan indirilmesinde konforlu bir örtü konumunda kullanılır. Gölgelik File sitesinden bu konuda hizmet alabilirsiniz.

Gölgelik Fiyatları piyasada birbirinden farklı özelliklerinde olduğundan dolayı değişkenlik gösterir. Bahçe çit filesi Güneş ışınlarını kesme özelliği gösterdiğinden dolayı korunacak olan ürünün Güneş ışınlarından zarar görmesi yüksek oranda engellendiğinden dolayı sıklıkla tercih edilir. Bahçelerde kullanılan çit örtüleri değişik iklim koşullarına bağlı olarak da en az 3 yıl en fazla 5 yıl kadar dayanıklılığa sahip olarak kullanılmaktadır.

%95 oranında üretilen tel örgü fileleri yüksek dereceye yoğunluğa sahip polietilen isimli bir maddeden imal edilmektedir. Çitlerde kullanılmak üzere alınan Bu ürünlerin montajı da çok kolaydır. Çit gölgelikler plastik kelepçe veya kalın bir ip yardımıyla istenilen mekâna monte edilebilme imkânı sunarak kullanım kolaylığı imkanı tanımaktadır. Tel tel çit brandaları müşterilerin bahçe çiti ölçülerine uygun olarak ve isteğe bağlı metrelerde özel bir şekilde üretilip satışa sunulmaktadır.

Tel çit brandası, bahçe çiti ölçülerinize uygun olarak özel ölçüyle üretilmektedir. 95 gölgelik file fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak için ise gölgelik file internet sitesi ziyaret edilebilir. Yüksek 95’lik olarak üretilen tel çit örtüleri bahçe telleri üzerine serilerek dışarıdan içerinin net olarak görünmesini engelleyerek kişiye özel bir alan sunar. Bu yeşil tel örtüleri sayesinde panel çiti gizlenmesi yapılarak tozların ve benzeri yabancı maddelerin geçişini engellenebilmektedir. Bahçe çit branda siparişi vermek için gölge file internet sitesine ziyaret ederek ayrıntılı fiyat bilgisine de ulaşım sağlanabilmektedir.

13.12.2022
149
Ziyaretçi Yorumları (1)

Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1