Gölgelik file fiyatları Ankara

Gölgelik file fiyatları Ankara

Gölgelik file fiyatları Ankara Gölgelik file çeşitlerinin güneşin zararlı ışınlarını engellemek, gölgelik alanlar oluşturmak, görüntü koruması ve dolu ve kar gibi hava koşullarına karşı koruma sağlamak gibi farklı birçok kullanım amacı bulunmaktadır.  Kullanım amaçlarına bakıldığında bu ürünlerin geniş bir kullanım alanı söz konusudur. Gölgelik file kullanımı için sıklıkla tercih edilen mekanlar ve alanlar şöyle belirlenmiştir;

 • Özel ve genel kullanıma açık olan bahçeler,
 • Seralar,
 • Tarlalar,
 • Parklar,
 • Plajlar,
 • Balkon ve teraslar,
 • Açık spor alanları,
 • Açık konser alanları,
 • Otel bahçe ve açık alanları,
 • Hayvan barınakları,
 • Otoparklar,
 • İnşaatlar,
 • Kafe ve restoranların açık alanlarıdır.

Bu alanların her birinde farklı ebatlarda gölgelik fileler kullanılmakta ve kullanılan bu ürünler sağladığı avantajlar ile verimli yaşam alanları oluşturmaktadır.

Gölgelik file fiyatları Ankara

Gölgelik file fiyatları Ankara Gölgeleme filesi

Aynı zamanda gölgeleme filesi adı altında satışa sunulan file gölgelik modelleri seçilirken kullanılan malzemelerin kalitesi en önemli kriterlerinden birisidir. Satın alacağınız gölgeleme filesinden beklediğiniz etkiyi alabilmeniz için bu ürünlerin en kaliteli malzemelerle ve kaliteli bir işçilik ile üretiliyor olması gerekmektedir. Kalite malzeme ve kaliteli işçilik ile üretilen gölgelik fileler uzun yıllar güvenli bir kullanım imkanı sağlamaktadır.  Bu ürünleri Akay Tente firması aracılığı ile temin edebilirsiniz.

Akay Tente markası gölgelik file satışında her amaca uygun geniş bir ürün çeşitliliği sunmaktadır. Markanın tüm ürünleri garantili ve uygun fiyat alternatifleri ile sitede yer almaktadır. İletişim bilgileri ile firma satış danışmanlarına ulaşabilir ve gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Gölgelik file fiyatları Ankara En uygun gölgeleme file fiyatları

Gölgeleme file fiyatları kullanılacak olan alanın büyüklüğüne ve ekstra olarak tercih edilen özelliklere bağlı olarak değişmektedir. Hangi alanlarda, hangi amaçla kullanmak istiyorsanız bu detaylara göre sizlere sunulan en uygun fiyat tekliflerini Akay Tente firmasından alabilirsiniz. En uygun fiyatlarla satın alacağınız kaliteli gölgeleme filesi seçeneklerini çok uzun yıllar güvenle kullanabilir ve böylelikle bir maliyet avantajı elde edebilirsiniz.

Akay Tente bünyesinde satışa sunulan gölgelik file modelleri ve uygun fiyat alternatifleri için web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Tüm ürünler marka güvencesi ve marka garantisi altında satışa sunulmaktadır.  

 Gölgelik file fiyatları Ankara Metre Fiyatları Ne Kadardır

 Gölgelik file fiyatları Ankara kullanılan alanın büyüklüğüne veya küçüklüğüne göre değişkenlik gösterecektir. Seraların üzerine örtüleceği zaman seraların en ve boyu alınarak özel olarak dikilip teslim edilir. Bahçelerin kenarlarını kapatmak amacıyla havuzların üstlerini örtmek amacıyla ya da arsaların yine çitlerin üzerine serilmek amacıyla kullanılabilir. Çiftlik ağır gibi yerlerde de kışın soğuktan hayvanların korunması amacıyla çok iyi bir bariyer görevi görmektedir. Yaz aylarında ise güzel bir gölge yaparak yaklaşık olarak 15 santigrat dereceye kadar serinlik sağlama imkanı elde edilir. Son zamanlarda balkonlarda hem gölgeleme amaçlı hem de tozun içeriye nüfuz etmesini engelleme amaçlı kullanımı sağlanır. Gölgelik filelerin temizliği de son derece kolay bir şekilde yapıldığından dolayı sıklıkla tercih edilir.

Gölgelik file fiyatları Ankara Olarak Kullanılan Filelerin Tercih Yerleri

 Gölgelik file fiyatları Ankara Son zamanlarda sadece gölgeleme amaçlı değil birçok amaca hizmet eden bu fileler çok fazla rağbet görmektedir. Rüzgârı görüntüyü tozu engellemesinden dolayı da sıklıkla tercih edilir. Güneşin çok fazla girmesini istenmeyen yerlerde güvenli bir şekilde kullanılır. Hasat zamanı bahçelerde zeytin dut kayısı gibi ürünlerin toplanmasını ve hasar almadan temiz bir şekilde ürünü hasat etmeyi sağlar. Ayrıca toplanan bu meyvelerin kurutmasında da hava geçirgenliği sayesinde sıklıkla tercih edilir. Açık düğün salonlarında çay bahçelerde kafelerde ve birçok mekânda hem mahremiyetin sağlanması amacıyla hem de toz ve güneşin zararlı etkenlerinden korunmak amacıyla kullanılır.

Gölgelik file fiyatları Ankara UV katkısından dolayı renk solması yıpranma gibi etkenlerden ürünün kendini korur. Bu tür ürünlerin kullanım ömrü iklim koşullarına bağlı olarak değişkenlik gösterir ancak 3 ile 6 yıl boyunca rahat bir şekilde kullanım imkânı sunar. Türkiye’de üretildiğinden dolayı güvenli bir şekilde satın alınabilir. Bunun için Gölgelik File sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Gölgelik file fiyatları Ankara Yeşil Gölgelikler Neden Tercih Edilir

 Bu tür gölgeliklerin tercih edilmesinin birçok amacı vardır. Yeşil tel örtüleri aracılığı ile bahçelerdeki çitlerin örtülerek dış mekândan iç mekana toz aktarımı engellenebilir. Kötü hava şartlarında rüzgarın engellenmesinden yağmurun iç mekana bir nebze olsun alsın sızması sağlanarak konforlu bir yaşam alanı sunmayı hedefler. 95 gölgelik file fiyatları istenilen en ve boy metrelerine göre değişkenlik göstermektedir. Müşterilerin talepleri doğrultusunda istenilen ebatlarda dikilip teslimi gerçekleştirilir.

10.12.2022
169
Ziyaretçi Yorumları (1)

Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1