Date Palm Mesh Bag

Date Palm Mesh Bag

Hurma file  torbası veya Date palm mesh bag  genel olarak hurma dükülmesin veya gelişim esnasında takılan bir çeşit torba türüdür.  Hurma Ağacı Bahçelerinde kullanılan Torbalarımız uv  katkılı olup uzun ömürlü kullanım sağlar.

Date Palm Net Mesh Bag denilen ürün anti insect net veya kendimize özel ürettiğimiz kumaşlarımızdan ürettiğimiz ürün çeşididir. Bu ürünler genellikle asya ve abd ülkerinde palmiye  üretimi yapan bahçe sahibleri çiftçilerimiz tarafından tercih edilmektedir.

Hurma Çuvalı Çeşitleri

Hurma çuvalı genellikle sabit ölçüleri mevcut standart  üretimi olarak 110*90 veya  120*100 olarak üretilmektedir. Tercih edilen renk çeşitleri ise ağırlıklı olarak yeşil veya beyaz renklerdir bazı bölgeler ise siyah renklerde kullanım sağlamaktadır.

golgelikfile.com’da farklı boyut, renk, şekil ve stile sahip hurma ağacı çuvalı çeşitleriyle. Platformda ağırlık ve stile göre değişen çok çeşitli hurma çuvalı stoklamak veya satın almak istiyorsanız. Online Satış sitemiz olan Akaytente.com.tr’de, satışa sunulan mevcuttaki olan ürünlerimiz bir çok çeşitli  Date Palm Mesh Bag hurma çuvalı çeşitlerini bulabilirsiniz, bazı ürünlerimiz belirli bir değişikkenlik gösterebilirler, hurma çuvallarının rengi veya çeşitleri farklı boyut ve renk gösterebilmektedir. Satın almadan önce teyit edip satın almalısınız

Date Palm Mesh Bag Fiyatlandırması

Date palm mesh bag fiyatlandırmasını nasıl yapıyoruz diye sorar iseniz fiyatlandırma verilen en boy ebat oranlarına göre giden kumaş ip sayısına göre fiyatlandırma yapıyoruz. Müşteri hangi ebatlarda sipariş verecek ise teslim ve fiyat hesaplamasını satış üretim personellerimiz tarafından belirlenmektedir.

17.12.2022
92
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1