Gölgelik Çit

Gölgelik Çit

Gölgelik çit filesi genellikle gölgeleme filesinden üretilmektedir. Bahçe tel duvar üzerine çekilerek içerideki görüntüyü kesme amaçlı kullanılmaktadır. Kenarlarına şerit dikilerek sağlamlaştırılan ürün bu sayede germe esnasında ara ara ile çakılan kuşgözlerinin atması önlenmiş olmaktadır. Tercih edilen ürün arasında yer alan 140 gram üzeri %95 sıklıktaki ürün görüntüyü tamamen %95 kesmektedir.

Gölgelik File fiyatları satın alınacak gölgeme filesinin dokuma sıklığı en boy dokuma sıklığına göre fiyatlandırılmaktadır. İstenilen ebatlarda üretimi yapılabilen gölgeme filesi bir çok alanda ve sektörde kullanılmaktadır. Kır düğünü açık hava düğün salonlarında hareketli sistem olarak tasarlanan filelerimiz kenarlarında demir halkaları sayesinde içerisine halat geçirilerek hareket kabiliyeti verdirilerek istenilen zamanlarda açılıp kapatılabilmektedir.

Gölgeleme filesinden villa kenarlarındaki duvar çit telleri üzerine çekilen bahçe gizleme filesi dışarıdan bakıldığında görüntüyü %95 oranında kesmektedir. Tamamen görüntüyü kesmek için iki kat olarak ta satın alınabilmektedir.

Gölgelik Çit Özellikleri Nelerdir?

Bahçe çit örtüsü %95 sıklıkta uv katkılı kenarlarında şerit dikilmiş ara ara sıklıkta kuşgözleri çakılmış olarak üretilmektedir.

Bu sayede daha gergin şekilde bağlanmaktadır. Kuşgözleri sayesinde kablo bağı ile çit tellerine gergin şekilde bağlantı atılabilmektedir. Kenarındaki şerit sayesinde kuşgözü pullarının atması önlenmektedir. Kuşgözlerinin paslanmaz özelliği sayesinde pas tutması önlenmektedir.

Gölgelik Çit Fiyatları

Gölgelik çit veya çim çit fiyatları Sık dokuma aralıkları sayesinde maliyeti oldukça düşün olan gölgelik filelerimiz, hemen hemen tüm güneşlik alanlarda rahatlıkla kullanılmaktadır. Gölgelik filelerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve fiyatlarını öğrenmek için lütfen iletişim bölümünden bizimle iletişime geçiniz.

Rüzgar Kesen File

Firmamız tarafından üretilen bir çok rüzgar kesen file modelimiz bulunmaktadır. Rüzgar Kesen filelerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve fiyatlarını öğrenmek için lütfen iletişim bölümünden bizimle iletişime geçiniz.

İnşaat Filesi Özellikleri

İnşaat filesi genellikle gözenekler arasında 4 ile 5 santim civarında mesafe bulunan kalın iplerle örülü filelerdir. İnşaatın konumuna göre araları 5’er metrelik mesafelerle konulan profillerle bağlantılı olan inşaat fileleri, üzerine bir ağırlık düşmesi sonucunda katlanabilir yapıya sahiptir.

Bulunduğu katın üzerinde çalışanların ya da herhangi bir malzemenin düşmesi gibi nedenlerle oluşabilecek problemler, inşaat fileleri sayesinde en aza inmektedir. İnşaat halindeki yeni binaların tamamı da kullanılan fileler, önemli ölçüde güvenlik sağlamaktadır.

Filenin altında kullanılan profiller bina içerisine sabitlenerek filenin profillere serilmesi ile birlikte kullanılarak, üst kattan aşağıya düşebilecek ağır parçaları da tutma özelliğine sahiptir.

27.01.2023
147
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1