Shade Nets

100% Memnuniyet
Shade Nets

Shade nets, belli başlı alanlarda tercih edilen ilkbahar sonbahar ve yaz mevsimlerinde kullanılan file çeşitlerinden biridir. Bu ürünler kullanıldıkları alan ve ortamı yağmur güneş ve olumsuz durumlardan koruma amacıyla tercih edilir. Özellikle yoğun güneş ışınları ve yüksek sıcaklıktan koruma amacıyla tercih edilen ürünlerdir. Shade nets, yoğun güneş ışınlarını bile engelleme özelliği ile beraber rahatlıkla tercih edilebilir. Özellikle yakıcı sıcaklarda alanların kullanılamaz hale gelmesini engelleme amacıyla Bu ürünler tercih edilebilir. Shade nets, bu alanda çok işlevli ve etkili bir üründür. Kaliteli dokuda üretildikleri için bu tarz gölgelikler özellikle yaz mevsiminde açık alanı bulunan herkesin kullanması gereken ürünlerdir.

Shade Nets Özellikleri Nelerdir

Shade nets pek çok özelliği bir arada bulunduran ve sık kullanılan bir gölgeliktir. Yazın yoğun güneş ışınlarından koruma özelliğine sahiptir. Özellikle zararlı UV ışınlarını engellediği için faydalı ve işlevli bir üründür. Yaz mevsiminde açık alanlarda çok daha rahat ve kolay bir şekilde güneşlenmeyi sağlar. Aynı zamanda file aralıkları küçük veya büyük olmak üzere farklı şekillerde ve modellerdedir. Tercih yapılırken ortama göre ya da ihtiyaç doğrultusunda farklı modelleri seçilebilir. Kaliteli bir dokuya sahip olduğu için herhangi bir yırtılmaya da deforme olma gibi problemler yaşanmaz. Bu yüzden de uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilir.

Shade Nets

Shade nets bilhassa bazı kişilerin güvenliği kullanmak amacıyla tercih ettiği ürünlerdir. Çünkü yüksek katlı balkonlarda Bu ürünler balkonlara yapıldığı sürece tamamen korumalı bir file görünümü ortaya çıkar. Aynı zamanda oyun alanlarında çocukların daha rahat oynaması adına bu ürünlerle güvenli bir oyun alanı sağlanır.

Hizmet Özellikleri

Shade Nets Nerede Kullanılır

Shade nets pek çok kullanım alanına sahiptir. Shade nets çocuk oyun alanlarında, araç park yerlerinde sıklıkla tercih edilir. Bu alanlarda oldukça işlevli ve korumayı sağlayan bir üründür. Shade nets, özellikle işletmelerin dış mekân alanlarında sıklıkla tercih edilir. Cafe restoran ve lokanta gibi alanların dış açık alanlarında teras ya da balkon kısımlarında kullanılabilir. Evlerde ise balkon teras ve kış bahçesi gibi alanlarda tercih edilebilir. Bu tarz alanlarda kullanılan bu gölgelikler oldukça etkilidir. Açık alanlarda yazın rahatlıkla oturabilmeyi sağlar.

Güneşin yoğun ışınlarını kısmayı sağladığı için rahatlıkla yakıcı sıcaklarda bile oturulabilir. Aynı zamanda Farklı boyutlarda üretilebildikleri için büyük veya küçük fark etmeksizin Tüm açık alanlarda tercih edilebilir. Büyük ve küçük farklı farklı istenilen boyutlarda ve şekilde üretimi mevcuttur. Kullanım alanları da geniş kapsamlı olduğu için dış mekân olan tüm alanlarda tercih edilmesi mümkündür.

Foto Galeri

Shade Nets Fiyatları

Shade nets fiyatları genellikle ürünün boyutlarına göre değişkenlik gösterir. Gölgelikler yine kişinin ihtiyacı doğrultusunda yapılabildiği için boyutlara göre fiyatlar belirlenir.

Fiyat konusunda net bir fiyat söylemek yanlış olur. Çünkü isteğe bağlı olarak farklı boyutlarda da tasarlanabildiği için bu doğrultuda fiyatlar netleşir. Tamamen kaliteli şekilde üretilen bu ürünler çok yüksek maliyetli olmamakla birlikte herkesin bütçesine uygundur. Bu yüzden de uygun fiyatlı olan bu hizmetlerden her zaman ve her ortama uygun şekilde yararlanmak mümkündür. Shade nets fiyatlarının ekonomik olması ile birlikte her bütçeye hitap eden kaliteli ürünlerdir. Üretim esnasında her zaman kopmayacak ve yırtılmayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu kaliteli üretim ve başarılı tasarımla beraber hem estetik bir görünüm elde etmek hem de açık alanları daha kullanılır

Sıkça Sorulanlar
What is the purpose of using shade net?

The shade nets offer protection against pests and diseases. The pests happen to destroy the plants making it unsuitable for human use. There are a number of diseases such as citrus canker, blight, leaf spot, and rice blast commonly occurring in plants that can be prevented with the installation of these shade nets

Which shade net is best?

Usually a shade percentage of 30-50% is ideal for vegetables, while 80-90% is ideal for sheltering people. Most plants will do best with a maximum of 40% – 60% shade. However, when growing some shade loving plants such as orchids and some ferns, 75% or higher maybe needed to get correct light levels

What are shading nets?

A shading net is a cloth usually made from plastic material used by plant cultivators to precisely control the incidental sunlight falling upon the plants and provide an effective seasonal protection for flowers and plants and ensure homogeneous light diffusion.

hale getirmek amaçlı kullanılır. Bu yüzden de hem işlevli hem de az maliyetli bir ürün olduğu için her zaman tercih edilebilir.

Kullanım Klavuzu

En Ucuz Shade Nets

En ucuz shade nets ile hem uygun fiyatlı hem de kaliteli olan Bu hizmetlerden faydalanmak mümkündür. Shade nets üretilirken her zaman en kaliteli ve en dayanıklı dokularda üretilir. Bu yüzden de bu hizmeti aldıktan sonra uzun yıllar yırtılma ya da kopma gibi problemler yaşamadan kalite garantisi altında kullanılır. Bu hizmetlerle birlikte hem ekonomik hem de üst düzey kalitede hizmetten yararlanmak mümkündür.

 Aynı zamanda uygun fiyatlı olması ile birlikte herkesin bütçesine uygundur. İhtiyaç ve bütçe doğrultusunda shade nets ile hizmet alarak bütün açık alanlara bu ürünü yaptırmak mümkündür. Kaliteli ve ekonomik olan bu gölgelikler sayesinde yaz mevsimi çok daha rahat ve kolay şekilde geçirilir.

Aktif Kampanyalar
Greenhouse Shade Net Factory

Shade value ranges are between 15 % and 95 %. The knitting types are tape tape, tape plus mono, mono mono. Long durable; more than 5 years

Shade nettings are all UV stabilized to fulfill expected life time at the area of exposure.

Shade cloths are designed to protect the crops and plants from freezing in winter, hail damages, strong winds,optimize light transmittance and controlling the temperature.

Shade nets have high resistance against agrochemicals

These nets are suitable to reduce the sun light intensity in greenhouses, sheds, parking, etc. and to protect private properties from external sight.

100% original HDPE raw material with UV additives. All our machines are latest model with highest technology.

13.10.2022
198
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1