trende

Gölgelik File Fiyatları

28.09.2022
137
Gölgelik File Fiyatları

Gölgelik File Fiyatları Uygun Fiyatlarla Hizmetinizdeyiz En Uygun Bahçe Çit Filesi Şeritli Kuşgözlü İmalat Ücretsiz Kargo İle Hizmetinizdeyiz Gölgelik file

Gölgeleme Filesi Fiyatları

Neden Gölgelik File Kullanmalıyım

 • Güneş ışınlarının aşırısı insan cildi için zararlıdır. Melanin, insan cildinde bulunan pigment, zarar veren güneş ışınlarına karşı koruma görevi görür. Fakat çoğu insan için, güçlü güneş ışınları cildi koruma görevi için yeterli olmaz. UVB ışınları cilt yanmasına ve cildin DNA’ sına etki ederek kansere sebep olabilmektedir.
 • UVA ışınları cilde güneş yanığı, cilt kırışması, cilt sarkması ve erken yaşlanma ve bunların sonucu olarak cilt kanserine yol açar. Korumasız olarak güneş altında uzun süre kalınırsa bu güneş yanığı kırışıklık, ciltte lekeler, göz kaymaları, cilt kalınlaşması ve bu tip hastalıklar cilt kanserine sebep olur.

Gölgelik File Hakkında

 • Cilt kanseri oranı global ısımı ile gün geçtikçe artmaktadır. Örneğin ingilterede, her yıl 70.000 cilt vakası olayı rapor ediliyor. Avusturalya cilt kanseri en fazla olan ülkeler sıralamasında birinci gelmektedir.
 • Güneş ışığı (UVR) üç çeşit ışınlardan oluşmaktadır. Bunlar, UVA, UVB, UVC’ dir.
 • UVA ( Dalga boyu 315-400NM ) cilt yaşlanması etkisi verir.
 • UVB ( Dalga boyu 280-315NM ) güneş yanığı ve cilt kanseri etkisi yapar.
 • UVC ( Dalga boyu 200-280NM ) en tehlikeli olan ve hatta ölümlere yol açan bir etkisi
Gölgelik File Fiyatları
Gölgelik File Fiyatları

Gölgelik File Fiyatları Ne Kadar?

Yeşil gölgelik file nedir, ne işe yarar

Gölgelik File Fiyatları Yeşil gölgelik file modelleri çoğunlukla bahçelik alanlarda kullanılan güvenli bir koruma malzemesidir.  Bahçelerde gölgelik alanlar oluşturmak amacıyla kullanılabileceği gibi aynı zamanda bahçelerin bölümlendirilmesi ya da dış çevre ile olan görsel bağlantısının kesilmesi için tercih edilmektedir. Farklı kullanım amaçlarına sahip olan yeşil gölgelik file çeşitleri kullanım amacına göre farklı özelliklere sahiptir. Sahip olduğu bu özellikler sayesinde önemli avantajlar sağlamakta ve uzun yıllar güvenli ve konforlu bir şekilde kullanılabilmektedir.

Gölgelik File Fiyatları

Görüntüyü kesme amacı ile kullanılan yeşil gölgelik file 

Bahçelerde kullanılan yeşil gölgelik file çeşitleri gölgenin kalanlar oluşturmakla birlikte aynı zamanda kişiye özel bahçe alanlarını güvenli ve korunaklı alanlar haline dönüştürmek için de kullanılmaktadır. Bahçelerin etrafını çevreleyen çitlerin üzerine uygulanan yeşil gölgelik fileler sayesinde bahçelerin dış alanlarla olan tüm ilişkisi kesilmektedir.  Dokuma sıklığına bağlı olarak istenilen düzeyde bir koruma sağlayan bu ürünler istenilen uzunlukta ve istenilen yükseklikte hazırlanabilmektedir. Yeşil gölgelik file fiyatları hakkında detaylı olarak bilgi edinebilmek için Akay Tente ile iletişim kurabilirsiniz.

Bölümlendirme amacıyla kullanılan yeşil Gölgelik File Fiyatları

Büyük bahçelik alanlarda bahçelerin en verimli şekilde bölümlendirilmesi için yeşil gölgelik file tercih edilmektedir. Bir bahçe içerisinde oturma alanlarınızı, hayvanlara ait olan bölümlerinizi veya ekim dikim yaptığınız alanları özel bölmelere ayırmak istiyorsanız bu ürünleri tercih edebilirsiniz.

Ne tür bir amaçla ihtiyacınız olursa olsun en kaliteli yeşil gölgelik file çeşitlerini en uygun fiyatlarla satın alabilmek için Akay Tente markası satış danışmanları ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Gölgelik File Fiyatları

Bahçe Gölgelik File Fiyatları özellikleri

Gölgelik file çeşitleri arasında en yaygın şekilde kullanılan ürünlerin başında bahçe gölgelik file modelleri gelmektedir. Her tür bahçede konforlu bir yaşam alanı oluşturmak istediğinizde bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Bu ürünler sahip oldukları özellikler sayesinde oldukça avantajlı kullanım olanakları sağlamaktadır. 

Bahçelik gölge file modelleri için Akay Tente markasının ürünlerini inceleyebilirsiniz. Kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik ile üretilen bu ürünler sayesinde bahçelerinizde hedeflediğiniz kullanım alanlarına ulaşabilirsiniz. Akay Tente bahçe gölgelik modellerinin sahip olduğu bazı özellikler şöyledir;

 • Filtreleme özelliği sayesinde zararlı UV güneş ışınlarının geçmesini engelleyerek güçlü bir koruma sağlamaktadır.
 • Kullanıldığı alanlarda güneş ışığının etkisini azaltarak oluşturduğu gölgelik bölgede sıcaklığı kontrol edebilmenize olanak sunmaktadır.
 • Kaliteli malzemesi sayesinde her tür şiddetli hava olayına karşı güçlü bir mukavemet göstermekte ve kullanıldığı alanları güvende tutmaktadır. 
 • Delikli yapısı sayesinde kullanıldığı alanlarda hava sirkülasyonunun en verimli şekilde devam etmesini sağlamaktadır.
 • Kolay temizlenebilir kumaş özelliği sayesinde temiz ve güvenli yaşam alanları oluşturmayı hedeflemektedir.
 • Yeşil renklerde satışa sunulan bahçe gölgelik file modelleri aynı zamanda dekorasyon uygulamalarında bir bütünlük oluşturarak estetik görünüme katkı sağlamaktadır.
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?