Gölgelik Branda Fiyatları

Gölgelik Branda Fiyatları

Gölgelik branda fiyatları su geçirmez veya sadece gölge amaçlı bir çok çeşitleri mevcut olup satın alınacak kumaş veya branda türüne göre fiyat belirlenmektedir.

Branda çeşitleri pe branda, polyester branda gibi bir çok alanlarda kullanılan çeşitleri mevcuttur. Pe branda genellikle açık alanlarda bulunan ürün ve araçları tozdan, yağmurdan, kirden koruma amaçlı üzerlerine çekilen lamineli su geçirmez ürünlerdir.

Gölgelik File fiyatları aşağıdaki özelliklere ve kullanım alanlarına göre belirlenmektedir.

  • Yeşil Bahçe Filesi gölgeleme, mahremiyet sağlama, toz ve yabancı maddeleri engelleme gibi amaçlarla kullanılabilmektedir.
  • Araba Gölgelik Filesi olarak kullanılan ürünümüzü ister araç ister park alanı üstünde kullanabilirsiniz.
  • Balkon Filesi olarak sıkça rağbet gören ürünümüz, günün her saatinde balkonu kullanabilmenizi sağlar.
  • %95’lik Fileler; siteler, piknik alanları, mesire alanları, kır düğünü ve nişan gibi organizasyonlarında kullanılan dış mekanlarda, çardak filesi olarak da değerlendirilmektedir.
  • Kümes Filesi; besi ve süt çiftliklerinde güneşin zararlı etkilerini engelleyerek genel olarak hayvanların refahını ve verimini arttırır.
  • Plaj Filesi turistik bölgelerdeki işletmeler, cafe ve restoranlar için, gün boyu sabit oranda gölgeleme sağlar.
  • Dış mekan gölgeliği, tüm açık üretim alanlarında (meyve bahçeleri, tarlalar, vb.) ve seralarda, bitkilerin ideal güneş miktarını almasını ve optimum büyümeyi sağlar.
  • Bahçe Brandası ürünümüz; sıcak aylarda açık havanın tadını çıkarırken, güneşten korunmanızı sağlar.
  • Güneşlik Jüt Filelerimiz halı saha, tenis kortu vb. spor alanlarında hava sirkülasyonunu engellemeden gölgeleme sağlar.
  • Gölgelik file tekzen bir başka ifadeyle Pergola Tentesi, Kamelya Brandası olarak da kullanıma uygundur.
Gölgelik Branda Fiyatları

Gölgelik Branda Fiyatları

Gölgelik File Branda en ve boyut belirlendikten sonra satın alınacak branda türü metre kare ağırlığı gibi yapılacak işlemler var ise fiyata dahil edilir. Daha sonra istenilen branda üretime alınarak üretildikten sonra satın alan tüketiciye teslim edilir.

İhtiyaç duyulan gölgelik tente ise en ve açılımı hesaplanarak üzerine çekilecek kumaş yerli veya avrupa menşeli olursa arasında fiyat farkı olmaktadır, tente kumaşları genellikle akrilik veya pvc branda arasında seçim yapılmaktadır. Yaz aylarının sıcaklığını bir nebze de olsa önlemek isteyen kullanıcıların en çok tercih ettikleri yeşil branda gölgelik ise delikli ve hava geçirgenliği olması sayesinde müşteri tarafından tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

28.01.2023
107
Ziyaretçi Yorumları (1)

Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1