trende

Bahçe gölgelik file özellikleri

03.11.2022
64
Bahçe gölgelik file özellikleri

Bahçe gölgelik file özellikleri

Gölgelik file Fiyatları çeşitleri arasında en yaygın şekilde kullanılan ürünlerin başında bahçe gölgelik file modelleri gelmektedir. Her tür bahçede konforlu bir yaşam alanı oluşturmak istediğinizde bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Bu ürünler sahip oldukları özellikler sayesinde oldukça avantajlı kullanım olanakları sağlamaktadır. 

Bahçelik gölge file modelleri için Akay Tente markasının ürünlerini inceleyebilirsiniz. Kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik ile üretilen bu ürünler sayesinde bahçelerinizde hedeflediğiniz kullanım alanlarına ulaşabilirsiniz. Akay Tente bahçe gölgelik modellerinin sahip olduğu bazı özellikler şöyledir;

  • Filtreleme özelliği sayesinde zararlı UV güneş ışınlarının geçmesini engelleyerek güçlü bir koruma sağlamaktadır.
  • Kullanıldığı alanlarda güneş ışığının etkisini azaltarak oluşturduğu gölgelik bölgede sıcaklığı kontrol edebilmenize olanak sunmaktadır.
  • Kaliteli malzemesi sayesinde her tür şiddetli hava olayına karşı güçlü bir mukavemet göstermekte ve kullanıldığı alanları güvende tutmaktadır. 
  • Delikli yapısı sayesinde kullanıldığı alanlarda hava sirkülasyonunun en verimli şekilde devam etmesini sağlamaktadır.
  • Kolay temizlenebilir kumaş özelliği sayesinde temiz ve güvenli yaşam alanları oluşturmayı hedeflemektedir.
  • Yeşil renklerde satışa sunulan bahçe gölgelik file modelleri aynı zamanda dekorasyon uygulamalarında bir bütünlük oluşturarak estetik görünüme katkı sağlamaktadır.
Gölgelik file ömrü ne kadardır?

Gölgelik file ömrü ne kadardır?


Uv katkılı olup dış mekanda ömrü 6-8 yıldır.

Bahçe Gölgelik File Nedir?

Bahçenin Duvarlarına Çekilerek İçerdeki Görüntü Mahrimiyetinin Gözükmesini Engeller.

Gölgelik file su geçirir mi?

Branda %100 su geçirmez. Gölgelik File Su Geçirir.

Gölgeleme filesi nedir?

Gölgeleme filesi, özellikle güneşin etkilerini azaltmak, sıcaklığı düşürmek, gölge oluşturmak ve rüzgarı kesmek amacıyla tercih edilen, UV ışınlarını en aza indirmeyi amaçlayan file sistemlerine verilen isimdir

Bahçe gölgelik file fiyatları

Bahçe gölgelik file modelleri sahip olduğu özelliklere bakıldığında yeşil renklerde uygulandığı için aynı zamanda yeşil gölgelik file olarak da bilinmektedir.  Yeşil gölgelik file fiyatları ise kaliteli ürünlere karşılık her zaman en uygun fiyat teklifleri ile satışa sunulmaktadır. Akay Tente bünyesinde satın almak istediğiniz bahçe gölgelik fileleri amacınıza uygun bir kullanım kalitesi sunmaktadır.  Böylelikle aldığınız tüm ürünleri güçlü dış hava koşullarına rağmen uzun bir dönem güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Akay Tente bahçe gölgelik file modelleri

Akay Tente markası geniş bir ürün çeşitliliği ile bahçe gölgelik file ve tente üretimi yapmaktadır. Tüm dış alanlarda güvenle kullanabileceğiniz kaliteli ürünler arıyorsanız markanın sunmuş olduğu ürün çeşitliliğini inceleyebilirsiniz. Amacınıza en uygun olan ürünleri her zaman en uygun fiyat alternatifleri ile satın alabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan marka bünyesinde her tür kullanım için farklı özelliklere ürünler bulunmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?